Delibike – system do zarządzania flotą lekkich pojazdów elektrycznych

Jaki pojazd jest w stanie najszybciej dostarczyć jedzenie, zakupy, kwiaty czy innego rodzaju przesyłki? Rower! Dodaj do niego napęd elektryczny, a dostawy Twoich produktów będą odbywać się w mgnieniu oka!

Kompletne i elastyczne rozwiązanie

System do transportu na ostatniej mili to kompletne i elastyczne rozwiązanie dedykowane dla firm, które borykają się z problemem dostarczania towarów, przesyłek oraz posiłków w miastach, szczególnie przydatny w obszarach wyłączonych z ruchu samochodowego. Delibike to nie tylko elektryczny rower towarowy, to przede wszystkim dedykowane oprogramowanie, które pozwala na skutecznie i efektywne zarządzanie pracą kurierów, w tym optymalizację ich tras przejazdu. Ponadto zapewnia komunikację, zdalną kontrolę oraz bezpieczeństwo.

Korzystając z Delibike nie inwestujesz we własną flotę.

Korzystasz z naszych rowerów elastycznie, łatwo dostosowując ich ilość do swoich potrzeb. Nie martwisz się również o serwis – zadbamy o to aby sprzęt był zawsze sprawny.

Jeśli sam rower to dla Ciebie za mało…

…proponujemy zwiększenie możliwości transportowych przez zastosowanie przyczepy Delitrailer z dedykowaną zabudową. Obrotowy dyszel i przednie skrętne koło przyczepy pozwalają jej zawrócić praktycznie w miejscu, a hamulec najazdowy sprawnie zatrzymać cały zestaw. To niezwykle efektywne i zwinne rozwiązanie do dostaw na ostatniej mili.

Po więcej szczegółów zapraszamy na: http://delibike.pl/

DELIBIKEDELIBIKE + DELITRAILERVS AUTO Z NAPĘDEM ELEKTRYCZNYM SAMOCHÓD DOSTAWCZY
10szt/h10szt/hŚrednia liczba dostarczonych przesyłek 18szt/h6szt/h
14km/h14km/hŚrednia prędkość w mieście 220km/h18km/h
16 500PLN19 800PLNPrzybliżony koszt netto zakupu380 000PLN120 000PLN
4 400PLN/rok5 500 PLN/rokRoczne koszty utrzymania43 300PLN/rok15 000PLN/rok
1 – średnie wyniki badań przeprowadzonych w Londynie, przy założeniu zasięgu geograficznego około 2 km odległości liniowej między punktami dostaw
2 – ustalona na podstawie sprawozdania Europejskiej Federacji Cyklistów
3 – koszty zakupu zostały określone na podstawie najtańszych ofert na rynku i dotyczą Dacii Spring Electric i Fiata Ducato
4 – koszty utrzymania dotyczą utrzymania, paliwa/ładowania akumulatora, amortyzacji akumulatora, części serwisowych, ubezpieczenia

DELIBIKE

 • bezawaryjny napęd elektryczny o mocy 250W
 • komfortowa geometria ramy – unisize
 • zasięg do 150 km – największa bateria na rynku
 • max. obciążenie 160 kg

DELITRAILER

 • wykonana zgodnie ze standardami automotive
 • możliwość wykonania spersonalizowanej
 • zabudowy
 • zasięg zestawu do 100 km
 • max. obciążenie 200 kg

DELILOCK

 • geolokalizacja pojazdów
 • system do zarządzania flotą rowerów – dashboard
 • aplikacja mobilna
 • obsługa kart zbliżeniowych
 • zdalna obsługa zamka

SUBSKRYPCJA

 • miesięczna opłata za użytkowany rower
 • miesięczna opłata za użytkownika aplikacji

SLA

 • serwis wliczony w cenę najmu(service level agreement)
 • umowa na 36 miesięcy

PŁATNE Z GÓRY

 • opłata początkowa za wdrożenie rozwiązania jednorazowa

ZAUFALI NAM

pyszne-pl inpost

Projekt pojemnika do transportu mrożonych ciast

Design i testy dla MyShop

Dla firmy MyShop zaprojektowaliśmy oraz przeprowadziliśmy serię testów pojemnika do przewozu mrożonych ciast.

Nasi projektanci odpowiedzialni są nie tylko za design samych kartoników ale przede wszystkim za przemyślany układ poszczególnych elementów wewnątrz styroboxu utrzymującego niską temperaturę podczas transportu trwającego nawet do 48 godzin.

Każdy z elementów pełni tutaj istotną funkcję. Wśród nich między innymi są specjalne kartoniki na suchy lód z mini otworami oraz dedykowany kartonik na ciasta czy babeczki. Istotne są też idealnie spasowane odległości pomiędzy poszczególnymi elementami oraz taśma uszczelniająca – wszystko to razem pozwala na dostarczenie w określonym czasie zamrożonego ciasta wprost pod drzwi klienta. Prace projektowe oraz nasze testy trwały kilka tygodni pozwalając uzyskać pożądany efekt – pojemnik skonstruowany tak, aby utrzymał odpowiednią temperaturę przez 48 godzin.

Urządzenie do elektrostymulacji mięśni (EMS)

Dla firmy MEON EMS zaprojektowaliśmy urządzenie do elektrostymulacji mięśni prądem o niskiej częstotliwości (electrical muscle stimulation). Podczas treningu EMS, mięśnie pobudzane są do skurczu poprzez impuls elektryczny pochodzący z zewnątrz, a nie przez ośrodkowy układ nerwowy jak w treningu tradycyjnym. Nasze urządzenie, podczas treningu podłączone do kombinezonu wyposażonego w sieć elektrod, pozwala na dokładną kontrolę pracy mięśni oraz równoczesny trening różnych partii mięśniowych.

Urządzenie zostało zaprojektowane przez zespół fachowców z zakresu elektroniki oraz elektrotechniki. Całość zamknęliśmy w dedykowanej obudowie zaprojektowanej przez specjalistów z dziedziny wzornictwa przemysłowego oraz projekcji konstrukcji.

Obudowa czytnika QRkod

Dla firmy Surge Cloud z branży retail mieliśmy przyjemność zaprojektować obudowę czytników kodów QR dla rozwijającej się sieci sklepów Take&Go. Głównym celem naszych prac było stworzenie obudowy trwałej, chroniącej elektronikę przed zniszczeniem a równocześnie praktycznej o nowoczesnym wyglądzie. W zakres prac projektowych weszło opracowanie korpusu, stelażu oraz mocowań dla skanera, szybki oraz głośnika. Poszczególne części zostały wykonane z aluminium, stali nierdzewnej oraz plexi (bezbarwnego tworzywa sztucznego).

Na chwilę obecną nasz projekt można zobaczyć w dwóch sklepach w Poznaniu, a niebawem i w kolejnych lokalizacjach w różnych miastach na terenie kraju.

Skontaktuj się
z nami

Admayer sp. z o.o.
ul. Józefa Sowińskiego 18A
60-283 Poznań

NIP 7792501306

KRS 0000763125